• Do czego tak naprawdę służy Ding?

  Ding to narzędzie, które ułatwi dotarcie do informacji, które Cię interesują. Jeśli męczy Cię zbyt duża ilość wiadomości w internecie i irytuje spam, Ding będzie idealny. Sam wybierasz, jakie tematy Cię interesują. Nie musisz wyszukiwać artykułów, które Cię zaciekawią - to Ding znajdzie je za Ciebie i powiadomi Cię o nich.

  Wchodząc na Ding.pl znajdziesz powiadomienia o nowych artykułach w Twoich kategoriach i odpowiedziach na komentarze w portalu Interia.pl. Masz też do nich dostęp z dowolnego miejsca portalu - klikając ikonkę Dinga, która znajduje się u góry strony, rozwiniesz podręczną listę ostatnich wiadomości.

 • Pytania i odpowiedzi

 • W jaki sposób mogę wybrać tematy, które mnie interesują?

  subskrypcja

  Są dwie możliwości. Po pierwsze, możesz zajrzeć do Katalogu, gdzie znajdziesz wszystkie dostępne tematy. Klikając w nazwę kanału otrzymasz opis, a klikając w przycisk Dinga, dodasz go do swojej listy.

  Po drugie, pod artykułami w Interia.pl znajdziesz przyciski z logo Dinga i nazwą kategorii. Na przykład, czytając recenzję płyty rockowej możesz kliknąć przycisk "Rock" - zaczniesz wtedy otrzymywać powiadomienia związane z tym tematem.

  Z każdej kategorii możesz się równie szybko wypisać. Informację na ten temat znajdziesz poniżej.

 • W jaki sposób otrzymam powiadomienia o odpowiedziach na moje komentarze?

  Przy dodawaniu komentarza na Interia.pl możesz zaznaczyć, że chcesz otrzymać powiadomienia, kiedy ktoś na niego odpowie. Od tej pory będziesz informowany o kolejnych wypowiedziach. Możesz jednak w każdej chwili te powiadomienia wyłączyć.

 • Co to znaczy, że jestem użytkownikiem anonimowym?

  Tworząc Dinga chcieliśmy maksymalnie uprościć korzystanie z niego. Dlatego nie musisz zakładać konta, żeby otrzymywać powiadomienia. Niesie to ze sobą pewne ograniczenia: na przykład możesz korzystać z serwisu tylko na jednym komputerze.

  Korzystając z Dinga anonimowo możesz jednak w dowolnej chwili założyć konto i przenieść do niego wszystkie swoje dotychczasowe kategorie.

 • Co to jest Konto Interia.pl i co zyskam, rejestrując się?

  Rejestrując się w Dingu zakładasz jednocześnie Konto Interia.pl. Tym samym loginem i hasłem możesz np. zalogować się do forum i podpisywać w komentarzach. Nie musisz posiadać wielu kont. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 • Mam pocztę e-mail w Interia.pl - czy mimo to mam zakładać konto?

  Nie - jeśli masz pocztę w naszym portalu, możesz od razu zalogować się do Dinga, używając swojego adresu e-mail i hasła.

 • Dlaczego mój komentarz został usunięty?

  Ding zajmuje się jedynie powiadamianiem o akcjach związanych z komentarzami - np. dodanych do nich odpowiedziach czy usunięciu ich. Nie analizujemy treści komentarzy ani nie wiemy, jakich konkretnie komentarzy dotyczą powiadomienia - my jedynie dostarczamy informacje. W sprawie usuniętych komentarzy należy kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta INTERIA.PL.

 • Co zrobić, jeśli nie chcę już otrzymywać powiadomień z danej kategorii?

  subskrypcja

  Przechodząc do zakładki Twoje tematy, znajdziesz całą listę kategorii, do której jesteś zapisany. Przy każdej z nich znajdziesz przycisk, dzięki któremu szybko ją usuniesz.

  To samo możesz zrobić z poziomu listy powiadomień. Przy każdym z nich znajdziesz przycisk opcji. Jeśli go rozwiniesz i klikniesz "Nie powiadamiaj mnie", zostaniesz od razu wypisany z tej kategorii. Oczywiście możesz ponownie się do niej zapisać - kiedy tylko zechcesz.

 • Co zrobić, jeśli nie chcę już otrzymywac powiadomień o komentarzach?

  Podobnie jak w przypadku kategorii z artykułami, z powiadomień o komentarzach możesz wypisać się na dwa sposoby. Po pierwsze, wchodząc do zakładki Twoje tematy. Po drugie, klikając "Nie powiadamiaj mnie" przy dowolnym powiadomieniu o komentarzu.

 • Mam inne pytanie...

  Z przyjemnością na nie odpowiemy! Napisz do nas mail na adres ding@ding.pl. Możesz też zostać naszym fanem na Facebooku - kliknij tutaj: www.facebook.com/dingpl